RN55E1002BB14
Partnumber:
RN55E1002BB14
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 10K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Epoxy AXL Bulk