RN731ETTP2082B25
Partnumber:
RN731ETTP2082B25
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 20.8K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R