RN732ATTD1260F100
Partnumber:
RN732ATTD1260F100
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 126 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R