RN732ATTD8251B25
Partnumber:
RN732ATTD8251B25
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 8.25K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R