RN732ATTDK1502B25
Partnumber:
RN732ATTDK1502B25
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 15K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R