RN73C1J105KBTDF
Partnumber:
RN73C1J105KBTDF
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 105K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Pad SMD Medical T/R