RN73C1J475RBTG
Partnumber:
RN73C1J475RBTG
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 475 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Pad SMD Medical Cut Tape