RN73C2A137RBTG
Partnumber:
RN73C2A137RBTG
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 137 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD Medical Cut Tape