RN73H1ETTP2910D25
Partnumber:
RN73H1ETTP2910D25
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 291 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R