RN73H1JTTD3162D50
Partnumber:
RN73H1JTTD3162D50
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 31.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R