RN73H1JTTD33R0B25
Partnumber:
RN73H1JTTD33R0B25
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 33 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R