RN73H2BTTD1002B25
Partnumber:
RN73H2BTTD1002B25
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R