RN73H2BTTD4700B25
Partnumber:
RN73H2BTTD4700B25
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 470 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R