RN73R1ETTP1500F25
Partnumber:
RN73R1ETTP1500F25
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 150 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R