RN73R2ATTD2003B25
Partnumber:
RN73R2ATTD2003B25
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Thin Film Resistors - SMD 200K ohm 0.1% 25 ppm