RNC60H33R2FS
Partnumber:
RNC60H33R2FS
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Metal Glaze 33.2 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C 0.001% AXL