RNCF1206TKY10K0
Partnumber:
RNCF1206TKY10K0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.01% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Pad SMD Automotive T/R