RNCF1206TKY20K0
Partnumber:
RNCF1206TKY20K0
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 20K Ohm 0.01% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Pad SMD Automotive T/R