RNCF2512DKE1R00
Partnumber:
RNCF2512DKE1R00
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 2512 1 Ohm 0.5% 1W ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R