RNCF2512DTE51R0
Partnumber:
RNCF2512DTE51R0
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 2512 51 Ohm 0.5% 1W ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R