RNCP0603FTD14K0
Partnumber:
RNCP0603FTD14K0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 14K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R