RNCP0603FTD2K80
Partnumber:
RNCP0603FTD2K80
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 2.8K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R