RNCP0603FTD4K75
Partnumber:
RNCP0603FTD4K75
Manufacturer:
Stackpole Electronics
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 4.75K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200