RNCP0805FTD1K30
Partnumber:
RNCP0805FTD1K30
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 1.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R