RNCP1206FTD1K50
Partnumber:
RNCP1206FTD1K50
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 1.5K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R