RNF18FTD2K74
Partnumber:
RNF18FTD2K74
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
others
Availability:
8900 in stock
Package
Res Metal Film 2.74K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL T/R