ROB-100V100MG3
Partnumber:
ROB-100V100MG3
Manufacturer:
ELNA CO., LTD
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum 10uF 100V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 70mA