ROF-78E5.0-0.5SMD-R
Partnumber:
ROF-78E5.0-0.5SMD-R
Manufacturer:
RECOM Power Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 5V 0.5A 2.5W 4-Pin SMD Module T/R