ROS-1000PV
Partnumber:
ROS-1000PV
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
IC CHIPS
Availability:
402 in stock
SKU:
ROS-1000PV
Package
Oscillator VCO 900MHz to 1000MHz 5V 16-Pin Case CK-605 SMD