ROS-1435PV+
Partnumber:
ROS-1435PV+
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
Controlled Oscillator,VCO,5V,A06,SMD,O/P 1375MHz to 1435MHz