ROX3SJ12K
Partnumber:
ROX3SJ12K
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide 12K Ohm 5% 3W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo