RP40-2405SE
Partnumber:
RP40-2405SE
Manufacturer:
RECOM Power
products.category:
MODULES
Availability:
1382000 in stock
SKU:
RP40-2405SE
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 8A 40W 9-Pin