RP60515R0100JNBK
Partnumber:
RP60515R0100JNBK
Manufacturer:
AVX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 100 Ohm 5% 60W ±150ppm/°C AXL Flange Mount T/R