RP73C2B10KATDF
Partnumber:
RP73C2B10KATDF
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/°C Epoxy Pad SMD Medical T/R