RP73D2A75KBTDF
Partnumber:
RP73D2A75KBTDF
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 75K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±15ppm/°C Pad SMD Medical T/R