RP73PF1J44R2BTDF
Partnumber:
RP73PF1J44R2BTDF
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 44.2 Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD Medical T/R