RPA60-2405SFW
Partnumber:
RPA60-2405SFW
Manufacturer:
RECOM Power GmbH
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 12A 60W 5-Pin Tube