RPC2010JT2R20
Partnumber:
RPC2010JT2R20
Manufacturer:
Stackpole Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R