RPC2512JT39R0
Partnumber:
RPC2512JT39R0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 39 Ohm 5% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R