RPE5C1H100J2P1Z03B
Partnumber:
RPE5C1H100J2P1Z03B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C Automotive Bulk