RPE5C1H5R6C2P1B03B
Partnumber:
RPE5C1H5R6C2P1B03B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 5.6pF 50V C0G 0.25pF Radial 2.5mm 125°C Bulk