RPEF11H104Z2K1A01B
Partnumber:
RPEF11H104Z2K1A01B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V F -20% to 80% Radial 5mm 85°C Bulk