RPER72A105K5E1C03A
Partnumber:
RPER72A105K5E1C03A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125°C Ammo