RPS1J560MCN1GS
Partnumber:
RPS1J560MCN1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 56uF 63VDC 20% (10 X 12.4mm) SMD 0.024 Ohm 2700mA 105°C T/R