RQ5L015SPTL
Partnumber:
RQ5L015SPTL
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 1.5A 3-Pin TSMT T/R