RQ5RW17CA-TR-F
Partnumber:
RQ5RW17CA-TR-F
Manufacturer:
Nisshinbo Micro Devices Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
9400 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.7V 0.035A 4-Pin SC-82AB T/R