RR0816P-2552-B-T5-40C
Partnumber:
RR0816P-2552-B-T5-40C
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 25.5K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R