RR0816P-302-B-T5
Partnumber:
RR0816P-302-B-T5
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 3K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R