RR1220P-2941-B-M-T5
Partnumber:
RR1220P-2941-B-M-T5
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 2.94K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R