RR1632V1002B
Partnumber:
RR1632V1002B
Manufacturer:
Thin Film Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±5ppm/°C Pad SMD T/R